اگر چه ایرانسل اپراتور ایرانسل اپراتور

اگر چه: ایرانسل اپراتور ایرانسل اپراتور همراه مکالمه هزینه مکالمه اپراتور تلفن همراه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل لاریجانی به تذکر قاضی‌پور راجع به طرح پرسش و استیضاح در مجلس

رییس مجلس شورای اسلامی در تصویر العمل به صحبت نماینده ارومیه مبنی بر اینکه اجازه طرح پرسش از رییس‌جمهور و استیضاح‌ها در مجلس مطرح شود، گفت: آقای قاضی‌پور خلاف ن

تصویر العمل لاریجانی به تذکر قاضی‌پور راجع به طرح پرسش و استیضاح در مجلس

تصویر العمل لاریجانی به تذکر قاضی پور راجع به طرح پرسش و استیضاح در مجلس

عبارات مهم : تصویر

رییس مجلس شورای اسلامی در تصویر العمل به صحبت نماینده ارومیه مبنی بر اینکه اجازه طرح پرسش از رییس جمهور و استیضاح ها در مجلس مطرح شود، گفت: آقای قاضی پور خلاف نفرمایید، شما هر وقت بخواهید می توانید پرسش و استیضاح مطرح کنید.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در جریان بررسی شرح لایحه بودجه ۹۷ در بخش هزینه ای در جلسه علنی نوبت عصر امروز (شنبه) در تصویر العمل به صحبت های قاضی پور مبنی بر اینکه اجازه طرح پرسش از رییس جمهور و استیضاح داده شود، گفت: آقای قاضی پور مدام این عنوان را نگویید، شما می توانید هر وقت که خواستید استیضاح و پرسش را مطرح کنید.

وی یادآور شد: شما یک پرسش راجع به دریاچه ارومیه داشتید، خودتان اینجا در جایگاه هیات رییسه آمدید و گفتید جلسه بگذارم. من هم جلسه گذاشتم و متقاعد شدید حال اگر نمی خواهید همین امروز بروید و پرسش و استیضاح بنویسید و اینقدر تکرار نکنید.

رییس مجلس خطاب به قاضی پور، گفت: آقای قاضی پور خواهش می کنم در صحبت ها خلاف نفرمایید. شما تنها یک مورد از من آن هم راجع به دریاچه ارومیه خواستید جلسه بگذارم، من هم وقت گذاشتم و جلسه گذاشتم. نمی خواستید می گفتید که جلسه ای هم برگزار نمی شد آیا منت سر کسی می گذارید. اکنون نیز می توانید هر وقت که بخواهید پرسش و استیضاح را مطرح کنید.

نادر قاضی پور نماینده ارومیه در خلال مخالفت با بندی از لایحه بودجه خطاب به رییس مجلس، گفت: اجازه دهید پرسش از رییس جمهور و وزرا و استیضاح ها در صحن علنی مجلس مطرح شود و با مفاسد اقتصادی مبارزه صورت گیرد.

تصویر العمل لاریجانی به تذکر قاضی‌پور راجع به طرح پرسش و استیضاح در مجلس

واژه های کلیدی: تصویر | ارومیه | استیضاح | لاریجانی | رییس جمهور | علی لاریجانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz