اگر چه ایرانسل اپراتور ایرانسل اپراتور

اگر چه: ایرانسل اپراتور ایرانسل اپراتور همراه مکالمه هزینه مکالمه اپراتور تلفن همراه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مصداق رئیس‌جمهور نظامی، سردار سلیمانی است

«به نظر می‌رسد بخشی از جریان اصولگرا آن را فقط یک تاکتیک می‌داند تا بر شکست‌های پیاپی سال‌های اخیر در انتخابات‌های متفاوت مهر آخر بزند. جهت این که بخواهم مطلبم

مصداق رئیس‌جمهور نظامی، سردار سلیمانی است

مصداق مدیر جمهور نظامی، سردار سلیمانی است

عبارات مهم : اصولگرا

«به نظر می رسد بخشی از جریان اصولگرا آن را فقط یک تاکتیک می داند تا بر شکست های پیاپی سال های اخیر در انتخابات های متفاوت مهر آخر بزند. جهت این که بخواهم مطلبم را روشن تر عرض کنم اضافه می کنم افرادی که عنوان ریاست جمهوری نظامیان را مطرح می کنند جهت آن تنها یک مصداق عینی دارند. مصداق آن، سرلشکر شجاع و مرد اخلاقمداری به نام حاج قاسم سلیمانی است.»

محمد مهاجری، تحلیلگر اصولگرا به روزنامه «اعتماد» گفته است فعالان سیاسی اصولگرا به دنبال سردار سلیمانی جهت انتخابات ١٤٠٠ هستند تا با این تاکتیک شکست های پیاپی خود را جبران کنند.

مطرح شدن بحث کاندیداتوری نظامیان جهت انتخابات ١٤٠٠ یک استراتژی است یا صرفا تاکتیک است؟

مصداق رئیس‌جمهور نظامی، سردار سلیمانی است

به نظر می رسد بخشی از جریان اصولگرا آن را فقط یک تاکتیک می داند تا بر شکست های پیاپی سال های اخیر در انتخابات های متفاوت مهر آخر بزند. جهت این که بخواهم مطلبم را روشن تر عرض کنم اضافه می کنم افرادی که عنوان ریاست جمهوری نظامیان را مطرح می کنند جهت آن تنها یک مصداق عینی دارند. مصداق آن، سرلشکر شجاع و مرد اخلاقمداری به نام حاج قاسم سلیمانی هست. سردار سلیمانی نه تنها در کشور عزیزمان ایران که در منطقه و حتی دنیا محبوبیت دارد و به گمانم عده ای می خواهند با حمایت از او در واقع از محبوبیتش جهت بی اثر کردن تلاش های حریف بهره گیری کنند.

در چنین حالتی فرض کنیم اصلاح طلبان بگویند ما مخالف ریاست جمهوری نظامیان هستیم. چه برداشتی از این حرف می شود؟

برداشتی که می شود این که ما مخالف حاج قاسم هستیم و کسی به سادگی این را نمی گوید چون افکار عمومی هم لااقل فعلا پذیرای آن نیست. در واقع یک پوست خربزه زیر پای اصلاح طلبان می اندازند که سر خوردن ارزش حتمی هست. همه می دانیم سردار سلیمانی بر خلاف سایر اشخاص سیاسی – نظامی همچون قالیباف و رضایی از کمترین دافعه برخوردار هست. بنابراین کاندیدا شدن او چه بسا باعث شود اصلاح طلبان هم به صورت جدی وارد کاندیداتوری انتخابات نشوند.

«به نظر می‌رسد بخشی از جریان اصولگرا آن را فقط یک تاکتیک می‌داند تا بر شکست‌های پیاپی سال‌های اخیر در انتخابات‌های متفاوت مهر آخر بزند. جهت این که بخواهم مطلبم

آیا با کاندید شدن سردار سلیمانی کفه ترازو به نفع اصولگرایان سنگینی خواهد کرد؟

این که آیا در صورت ریاست جمهوری سردارسلیمانی کفه به نفع اصولگرایان سنگینی کند، تردید جدی دارم و باید در این باره زیاد بحث کرد.

رییس جمهور شدن یک نظامی بازخورد منفی در سطح بین المللی جهت کشور عزیزمان ایران نخواهد داشت؟

در قانون اساسی هیچ منعی جهت حضور نظامیان در انتخابات وجود ندارد و به نظر من اگر در شرایط یکسان با سایر کاندیداها و مهم تر از آن در شفافیت کامل و مطلق، نظامیان با دیگران مسابقه کنند مشکلی پیش نمی آید. ممکن است گفته شود رییس جمهور شدن یک نظامی ممکن است وجاهت بین المللی کشور عزیزمان ایران را دچار خدشه کند. این حرف اگر درست هم باشد دست کم راجع به سردار سلیمانی موضوعیت ندارد.

مصداق رئیس‌جمهور نظامی، سردار سلیمانی است

واژه های کلیدی: اصولگرا | سلیمانی | انتخابات | اصولگرایان | ریاست جمهوری | سردار سلیمانی | حاج قاسم سلیمانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz